Specializace
Zdravotnictví

Tvoříme pro vás komplexní řešení

Farmaceutický průmysl a zdravotnictví aktuálně prochází velkými digitálními změnami. Není se čemu divit, ještě do nedávna si nikdo, alespoň v České republice, nedokázal představit, jak by bylo možné “zdravotnictví” digitalizovat.

Nicméně se ukazuje, že správně navržený a provedený systém usnadňuje práci jak personálu, tak pacientům, případně klientům. A tento fakt si uvědomuje čím dál širší spektrum veřejnosti.

Procesy v tomto sektoru mají stále velký potenciál být o mnoho efektivnější, a hlavně přístupnější pro veřejnost. Správné nastavení procesů, automatizace a dostupnost dat mohou mít pro klienty velký přínos na kvalitu vašich služeb.

Úskalím může být fakt, že se zde pracuje především s citlivými daty a s tím samozřejmě narůstá nárok na zabezpečení a odpovídající kvalifikaci vývojového týmu.

Náš tým v externity má nejen zkušenosti z velkých informačních systémů podporujících provoz společností, specializujících se na lékařské služby, ale samozřejmě i odpovídající kvalifikaci a kvalitu.

Naše reference